Atgal

Pirkite internetu

1 išsirinkite prekę

Apsipirkti mūsu el. parduotuvėje ECADOX labai paprasta.

Dauguma Cadox siūlomu paslaugų ir foto gaminių yra gaminami individualiai , todėl prieš užsisakant pasirinktą gaminti ruošinį, peržiurėkite galerijos rubrikoje mūsų dizainerio iš anksto paruoštus šablonus , kuriuos galite prisitaikyti Jūsų reikiamai progai.

Jeigu patiko kuris nors šablonas ,užsakydami fotodovanėlę nepamirškite pažymėti šio šablono numerį. 

 

2 įsidėkite į krepšelį

Prekių kataloge išsirinkus dovanėlę ir paspaudus mygtuką "plačiau" , apie šią prekę galite sužinoti daugiau naudingos informacijos.

Paspaudus mygtuką "įdėti į krepšelį" Jūsų pasirinkimas atsidurs krepšelyje , kurį rasite puslapio viršuje ir matysite kiek prekių jau jame yra.

Taip prieš perkant į krepšelį galima įsidėti keleta prekių ir paspaudus mygtuką "pirkti" arba paspaudus ant viršuje esančio pirkinių krepšelio , atsidursite krepšelio viduje, ir tęsdami papulsite į registracijos puslapį.

Čia turėsite vieną kartą prisiregistruoti , kad kitą kartą užtektu tik slaptažodžio , ir būtu dar paprastesnis apsipirkimas.

Taigi įvedus slaptažodį sistema Jus atpažins , ir tada galėsite prisegti vieną ar daugiau nuotraukų , priklausomai nuo užsakomos dovanos.

Jeigu reikia įrašykite tekstą , kurį norėtumėte matyti ant dovanos , ir galite parašyti komentarą , kad užsakymas būtu dar tiksliau įvykdytas.

Tekstą (jeigu jis reikalingas) būtinai įrašykite į skliaustelius , kad lengviau būtu jį išskirti iš kitų komentarų.

Užsakant internetu šabloninių maketų (spausdinamo vaizdo ) su užsakovu nebederiname gaminame savo nuožiūra !

3 atsiskaitykite internetu

Paspaudus ant banko logotipo , iš kurio norite apmokėti už paslaugą , papulsite tiesiai į savo banko įprastą aplinką , kur reikės tik paspausti mygtuką "mokėti" ir paslauga bus apmokėta .

Sekančią dieną bus pradėtas vykdyti Jūsų užsakymas (išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas)

4 Gaukite prekę per 3 - 5 darbo dienas

Jeigu gyvenate netoliese arba ketinate svečiuotis Šiaulių mieste ,dovanėlę galite atsiimti mūsų ofise :

                     Prekybos centre " IKI " atskiras įėjimas šalia centrinio.        Gardino g. 2 , Šiauliai  

Jeigu esate ne Šiaulietis , ir tiesiog norite , kad dovaną pristatytumėme Jums , ar asmeniui kuriam skirta ši dovana , laukelyje nurodykite pilną gavėjo adresą , ir dovanėlę pristatysime tiesiai į rankas arba į artimiausią pašto skyrių.